Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Быструха ауылдық округі Быструха ауылының көшесі қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Быструха ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 28007 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысының негізінде және Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің Быструха ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Быструха ауылдық округі Быструха ауылының Киров көшесі Самал көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Быструха ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Быструха ауылдық округі әкімі Н. Канапин

О переименовании улицы села Быструха Быструшинского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Быструшинского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 28007
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно - Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года, с учетом мнения населения села Быструха Быструшинского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Кирова села Быструха Быструшинского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области на улицу Самал.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Быструшинского сельского округа Глубоковского района, Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Быструшинского сельского округа Н. Канапин