Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 маусымдағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Жаңаөзен ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2021 жылғы 11 маусымдағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Жарма ауданы Ақжал ауылдық округі Жаңаөзен ауылының келесі көшелері:
Заречная көшесі Зейнел Жылқайдаров көшесі;
Буровая көшесі Қали Біләлұлы көшесі;
Дорожная көшесі Береке көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжал ауылдық округінің әкімі М. Жумаканов

О переименовании улиц села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района
Решение акима Акжальского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28584
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жанаозен и на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 июня 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Жанаозен Акжальского сельского округа Жарминского района:
улицу Заречная на улицу Зейнел Жылқайдаров;
улицу Буровая на улицу Қали Біләлұлы;
улицу Дорожная на улицу Береке.
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжальского сельского округа М. Жумаканов