Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ауезов кентінің көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Әуезов кенті әкімінің 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27795 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Ауезов кентінің және Солнечное ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2021 жылғы 11 маусымдағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ауезов кентінің Мира көшесі Мұхаммедсайди Садуақасов көшесі болып қайта аталсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Ауезов кенті Солнечное ауылының Геологическая көшесі Жолашар көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әуезов кентінің әкімі Е. Сасенов

О переименовании улиц поселка Ауэзова Жарминского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима поселка Ауэзов Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2022 года № 27795
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", принимая во внимание мнение жителей и заключение Восточно-Казахстанской областной комиссии по ономастике от 11 июня 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Мира поселка Ауэзова Жарминского района Восточно-Казахстанской области в улицу Мұхаммедсайди Садуақасова.
2. Переименовать улицу Геологическую села Солнечное поселка Ауэзова Жарминского района Восточно-Казахстанской области в улицу Жолашар.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Ауезова Е. Сасенов