Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық округі көшелеріне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 тамыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 тамызда № 29335 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2021 жылдың 11 маусымындағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық округінің Біржан ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
6 - шартты көшесіне Қайлар Смағұлов көшесі;
9 - шартты көшесіне Сегізбай болыс көшесі;
5 - шартты көшесіне Шакура Әбдікенова көшесі;
2 - шартты көшесіне Жапабай қажы.
2. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық округі Қуаныш ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
2 - шартты көшесіне Жұмаділ Бақтыбаев көшесі;
7 - шартты көшесіне Қонақай әулие көшесі;
5 - шартты көшесіне Исабек Андырбаев.
3. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Біржан ауылдық округі Ақарал ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
3 - шартты көшесіне Англихан Ахметов көшесі;
1 - шартты көшесіне Халит болыс.
4. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы "Біржан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Мырамытов

О присвоении наименований улицам Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2022 года № 29335
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 июня 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам села Биржан Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области:
условной улице 6 улица Қайлар Смағұлов;
условной улице 9 улица Сегізбай болыс;
условной улице 5 улица Шакура Әбдікенова;
условной улице 2 улица Жапабай қажы.
2. Присвоить наименования следующим улицам села Куаныш Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области:
условной улице 2 улица Жұмаділ Бақтыбаев;
условной улице 7 улица Қонақай әулие;
условной улице 5 улица Исабек Андырбаев.
3. Присвоить наименования следующим улицам села Акарал Биржанского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области:
условной улице 3 улица Англихан Ахметов;
условной улице 1 улица Халит болыс.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Биржанского сельского округа" Зайсанского района Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Мырамытов