Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 шілдеде № 28779 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 21.11.2022 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 24 маусымдағы №322 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қаратал ауылдық округіне қарасты Қаратал ауылының Қ.Омаров, Б.Рапиев, К.Рамазанов көшелерінің мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы "Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етуге;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауылдық округінің әкімі К. Каримов

Об установлении ограничительных мероприятии
Решение акима Каратальского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2022 года № 28779. Утратило силу решением акима Каратальского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Каратальского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 21.11.2022 № 8 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 24 июня 2022 года №322, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице К.Омарова, Б.Рапиева, К.Рамазанова села Каратал Каратальского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза от мелкого рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратальского сельского округа" Зайсанского района Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратальского сельского округа К. Каримов