Шектеу іс – шараларын тоқтату және "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округінің Берел ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 желтоқсанда № 31527 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 – бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 – бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2022 жылғы 06 желтоқсандағы № 264 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі Берел ауылының аумағында ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруы ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық - санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округінің Берел ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 27587 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауылдық округінің әкімі А. Аманов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Берель Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Жамбылского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2022 года № 31527
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", представлением руководителя государственного учреждения "Катон – Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 06 декабря 2022 года № 264, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории села Берель Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области, в связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота
2. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Берель Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27587).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского сельского округа А. Аманов