Күршім ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 17/8-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27490 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағы, 11 бабының 1 тармағына. Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы"Заңының 27 бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күршім ауданының ауылдық округтерінің елді мекендерінің жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Күршім аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Күршім ауданы Күршім, Маркакөл ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/9-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4859 болып тіркелген) шешімі;
2) "Күршім ауданы Күршім, Теректі ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/9-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 9/7-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5050болып тіркелген) шешімі.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Калелов
Күршім аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 17/8-VII шешіміне
қосымшасы
Күршім ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Күршім аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 17/8-VII шешіміне
2-қосымшасы
Күршім ауданының ауылдық округтерінің елді мекендерінің жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенті
Күршім ауылы
1

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Курчумского района
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 17/8-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27490
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Курчумского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Курчумского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу следующие решения Курчумского районного маслихата:
1) решение "Об утверждении границ оценочных зон поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Маркаколь Курчумского района" от 21 декабря 2016 года № 7/9-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4859);
2) решение "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 7/9-VI "Об утверждении границ оценочных зони поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Теректы Курчумского района" от 26 апреля 2017 года № 9/7-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5050).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата М. Калелов
Приложение к решению
Курчумского районного
маслихата
от 30 марта 2022 года
№ 17/8-VII
Проект (схема) зонирования земель Курчумского района
Приложение 2 к решению
Курчумского районного
маслихата
от 30 марта 2022 года
№ 17/8-VII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Курчумского района
Границы оценочных зон
Номер зон
поправочные коэффициенты
село Курчум
1