"Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Күршім ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 250 қаулысын жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 153 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27706 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Күршім ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8807 болып тіркелген) қаулысынның күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы "Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет Министірлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің орынбасары Р.Д.Умутбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов

О признании утратившим силу постановления акимата Курчумского района от 14 мая 2021 года № 250 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 4 апреля 2022 года № 153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27706
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Курчумского района Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района от 14 мая 2021 года № 250 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8807).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве Юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области Курчумского района Р.Д.Умутбаевой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района Восточно-Казахстанской области Д. Қажанов