Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiнiң "Жыланды" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 қыркүйектегі № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29452 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27–бабына, Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 559 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ұсақ малдары құтырық ауруы ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округiнiң "Жыланды" қыстағының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 10 "Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiнiң "Жыланды" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4117 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Тарбағатай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Құмкөл ауылдық округінің әкімі М. Кенжин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Жыланды" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района"
Решения акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 1 сентября 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29452
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайского района от 17 сентября 2015 года № 559 РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия с территории зимовки "Жыланды" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенство мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района от 17 июля 2015 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Мендеке" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4117).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан; 2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Тарбагатайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
аким Кумкольского сельского округа М. Кенжин