Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 қарашадағы № 21-202/VI "Сот шешімімен Үржар ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 13-211/VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27005 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес Үржар аудандық мәслихаты, ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 21-202/VI "Сот шешімімен Үржар ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5317 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев

О признании утратившим силу решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 21-202/VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Урджарского района"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2022 года № 13-211/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27005
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 21-202/VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Урджарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев