Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/7-VI "Шемонаиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 15/5-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26845 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "Шемонаиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/7-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5269 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Желдыбаев

О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата от 16 октября 2017 года № 17/7-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шемонаихинскому району"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 февраля 2022 года № 15/5-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26845
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шемонаихинскому району" от 16 октября 2017 года № 17/7-VІ (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5269).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Шемонаихинского районного маслихата
М. Желдыбаев