Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кенті әкімінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29761 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Усть-Таловка кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің көшелері қайта аталсын:
Комсомольская көшесі Василий Шаламов көшесіне;
Советская көшесі Абай көшесіне;
Пролетарская көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің әкімі А. Боровикова

О переименовании улиц поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29761
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Усть-Таловка и на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
улицу Комсомольская на улицу Василий Шаламов;
улицу Советская на улицу Абай;
улицу Пролетарская на улицу Мұхтар Әуезов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района А. Боровикова