Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 227 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-3 "Батыс Қазақстан облысында меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 257 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31192 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 227 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-3 "Батыс Қазақстан облысында меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3154 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 257 мен
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихаты 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 16-5
Бірлескен қаулысына және
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
6 желтоқсандағы № 227 және
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы № 5-3
бірлескен қаулысына және
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері
Ауданның (қаланың) атауы
Жеке меншік құқығымен немесе уақытша жер пайдалану құқығымен (жалға) берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері
Қазақстан Республикасы жеке тұлғаларына шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін
Қазақстан Республикасының мемлекеттік емес заңды тұлғаларына ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін
Барлығы (гектар)
Егістік (гектар)
Шабындық (гектар)
Жайылым (гектар)
Барлығы (гектар)
Егістік (гектар)
Шабындық (гектар)
Жайылым (гектар)
1
Ақжайық

О внесении изменения в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2012 года № 227 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-3 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Западно-Казахстанской области"
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2022 года № 257 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 16-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31192
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2012 года № 227 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-3 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3154) следующие изменения:
заголовок указанного совместного постановления и решения изложить в следующей редакции:
"Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Западно-Казахстанской области";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
Секретарь маслихата Б. Конысбаева
Приложение
к совместному постановлению
и решению
Акимат Западно-Казахстанской
области от 14 декабря 2022 года
№ 257 и Западно-Казахстанский
областной маслихат
от 14 декабря 2022 года № 16-5
Приложение
к совместному постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от 6 декабря 2012 года
№ 227 и решению Западно-
Казахстанского областного
маслихата от 7 декабря
2012 года № 5-3
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель в Западно-Казахстанской области
Наименование района (города)
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемые на право частной собственности или на право временного землепользования (аренды)
Физическим лицам Республики Казахстан для ведения крестьянского или фермерского хозяйства
Негосударственным юридическим лицам Республики Казахстан для ведения сельскохозяйственного производства
Всего (гектар)
Пашня (гектар)
Сенокос (гектар)
Пастбища (гектар)
Всего (гектар)
Пашня (гектар)
Сенокос (гектар)
Пастбища (гектар)
1
Акжаикский