Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы №44-4 "Ақсай қаласында жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 14-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27018 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "Ақсай қаласында жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы 2019 жылғы 27 қарашадағы №44-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5877 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшасында:
1–тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы К. Ермекбаев

О внесении изменения в решение Бурлинского районного маслихата от 27 ноября 2019 года №44-4 "О повышении ставок земельного налога в городе Аксай"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2022 года № 14-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27018
Бурлинский районный маслихат Западно – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В решение Бурлинского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога в городе Аксай" от 27 ноября 2019 года №44-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5877), внести следующее изменение:
в приложении:
пункт 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
секретарь маслихата К. Ермекбаев