Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27436 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 19.07.2023 № 8 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48–бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сипаттамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданының әкімі М. Сатканов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27436. Утратило силу решением акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 19 июля 2023 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 19.07.2023 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального публикования.
Аким Бурлинского района М. Сатканов