Мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 ақпандағы № 19 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26991 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7232 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің орынбасары Ж.Абдоловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жәнібек ауданының әкімі А. Сафималиев
Жәнібек ауданы әкімдігінің

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2022 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26991
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года №306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7232), акимат Жанибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанибекского района Западно–Казахстанской области Ж.Абдолова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанибекского района А. Сафималиев
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района

2022 жылғы 21 ақпандағы № 19
қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Жәнібек ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі №42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлері
220 (екі жүз жиырма) теңге 56 (елу алты) тиын
2
Жәнібек ауылы Ш.Мажитов көшесі №180 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер
63 (алпыс үш) теңге 51 (елу бір) тиын
3

от 21 февраля 2022 года № 19
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дома №42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
220 (двести двадцать) тенге 56 (пятьдесят шесть) тиын
2
село Жанибек, улица Ш.Мажитова дом №180 квартиры 1, 2, 3, 4
63 (шестьдесят три) тенге 51 (пятьдесят один) тиын
3

Жәнібек ауылы Ш.Мажитов көшесі №180 үй 5, 6, 7, 8 пәтерлер
63 (алпыс үш) теңге 20 (жиырма) тиын
4
Жәнібек ауылы Д.Нұрпейісова көшесі №13, 62, 64А үйлері
148 (жүз қырық сегіз) теңге 1 (бір) тиын
5
Жәнібек ауылы Д.Нұрпейісова көшесі №7, 9, 11, 66, 68 үйлері
188 (жүз сексен сегіз) теңге 33 (отыз үш) тиын
6
Жәнібек ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлері
86 (сексен алты) теңге 66 (алпыс алты) тиын
7
Жәнібек ауылы, Наурыз көшесі №64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 үйлері
82 (сексен екі) теңге 81 (сексен бір) тиын
8
Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі №8 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлер
2 (екі) теңге 7 (жеті) тиын
9
Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі №2П үй
200 (екі жүз) теңге
10
Жәнібек ауылы, Ғ.Караш көшесі №2Г үй 1, 2, 3 пәтерлер
144 (жүз қырық төрт) теңге 21 (жиырма бір) тиын
11
Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі №2Р үй
200 (екі жүз) теңге
12
Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі №2В үй №1, 2, 3 пәтерлер
144 (жүз қырық төрт) теңге 21 (жиырма бір) тиын
13
Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі №2К үй
181 (жүз сексен бір) теңге 45 (қырық бес) тиын
14
Жәнібек ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі №1 үй
190 (жүз тоқсан) теңге 88 (сексен сегіз) тиын
15
Жәнібек ауылы, Жеңіс көшесі №2А үй
148 (жүз қырық сегіз) теңге 57 (елу жеті) тиын
16
Жәнібек ауылы, Жеңіс көшесі №2Б үй
148 (жүз қырық сегіз) теңге 57 (елу жеті) тиын
17
Ақоба ауылы, Абай көшесі №22 үй
2 (екі) теңге 88 (сексен сегіз) тиын
18
Ақоба ауылы, Абай көшесі №11 үй, 1 пәтер
55 (елу бес) теңге
19
Тау ауылы, Қазақстан көшесі №18 үй
64 (алпыс төрт) теңге 70 (жетпіс) тиын
20
Борсы ауылы, Ш.Мұхамбетқалиев көшесі №7 үй 1 пәтер
6 (алты) теңге
21
Жасқайрат ауылы, Т.Жароков көшесі №23 үй
3 (үш) теңге 2 (екі) тиын
22
Жасқайрат ауылы, И.Тайманов көшесі №57 үй
5 (бес) теңге 9 (тоғыз) тиын
23
Жасқайрат ауылы, Құрсай елді мекені, Б.Сыдықова көшесі №12 үй 2 пәтер
9 (тоғыз) теңге 53 (елу үш) тиын
24

село Жанибек, улица Ш.Мажитова дом №180 квартиры 5, 6, 7, 8
63 (шестьдесят три) тенге 20 (двадцать) тиын
4
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дома №13, 62, 64А
148 (сто сорок восемь) тенге 1 (один) тиын
5
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дома №7, 9, 11, 66, 68
188 (сто восемьдесят восемь) тенге 33 (тридцать три) тиын
6
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
86 (восемьдесят шесть) тенге, 66 (шестьдесят шесть) тиын
7
село Жанибек, улица Наурыз дома №64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95
82 (восемьдесят два) тенге, 81 (восемьдесят один) тиын
8
село Жанибек, улица Г.Караш дом №8 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
2 (два) тенге, 7 (семь) тиын
9
село Жанибек, улица Г.Караша дом №2П
200 (двести) тенге
10
село Жанибек, улица Г.Караша №2Г квартиры 1, 2, 3
144 (сто сорок четыре) тенге, 21 (двадцать один) тиын
11
село Жанибек, улица Г.Караша дом №2Р
200 (двести) тенге
12
село Жанибек, улица Г.Караша дом №2В квартиры 1, 2, 3
144 (сто сорок четыре), 21 (двадцать один) тиын
13
село Жанибек, улица Г.Караша дом №2К
181 (сто восемьдесят один) тенге, 45 (сорок пять) тиын
14
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дом №1
190 (сто девяносто) тенге, 88 (восемьдесят восемь) тиын
15
село Жанибек, улица Женис дом №2А
148 (сто сорок восемь) тенге, 57 (пятьдесят семь) тиын
16
село Жанибек, улица Женис дом №2Б
148 (сто сорок восемь) тенге, 57 (пятьдесят семь) тиын
17
село Акоба, улица Абая дом №22
2 (два) тенге,88 (восемьдесят восемь) тиын
18
село Акоба, улица Абая дом №11 квартира 1
55 (пятьдесят пять) тенге
19
село Тау, улица Қазақстан дом №18
64 (шестьдесят четыре) тенге, 70 (семьдесят) тиын
20
село Борсы, улица Ш.Мухамбеткалиева дом №7 квартира 1
6 (шесть) тенге
21
село Жаскайрат, улица Т.Жарокова дом №23
3 (три) тенге, 2 (два) тиын
22
село Жаскайрат, улица И.Тайманова дом №57
5 (пять) тенге, 9 (девять) тиын
23
село Жаскайрат, населенный пункт Курсай улица Б.Сыдыкова дом №12 квартира 2
9 (девять) тенге, 53 (пятьдесят три) тиын
24

Жасқайрат ауылы, И.Тайманов көшесі №18 үй 2 пәтер
5 (бес) теңге 74 (жетпіс төрт) тиын
25
Ұзынкөл ауылы, Қ.Телагисов көшесі №3 үй 1 пәтер
40 (қырық) теңге 55 (елу бес) тиын
26
Жәнібек ауылы, Ш.Шарафутдинов көшесі №89 үй 3 пәтер
7 (жеті) теңге 83 (сексен үш) тиын
27
Жәнібек ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі №3 үй
190 (жүз тоқсан) теңге, 88 (сексен сегіз) тиын
28
Жәнібек ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі №5 үй
190 (жүз тоқсан) теңге 88 (сексен сегіз) тиын
29
Жәнібек ауылы, М.Мәметова көшесі №5 үй

село Жаскайрат, улица И.Тайманова дом №18 квартира 2
5 (пять) тенге, 74 (семьдесят четыре) тиын
25
село Узункуль, улица К.Телагисова дом №3 квартира 1
40 (сорок) тенге, 55 (пятьдесят пять) тиын
26
село Жанибек, улица Ш.Шарафутдинова дом №89 квартира 3
7 (семь) тенге, 83 (восемьдесят три) тиын
27
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дом №3
190 (сто девяносто) тенге, 88 (восемьдесят восемь) тиын
28
село Жанибек, улица Д.Нурпейсова дом №5
190 (сто девяносто) тенге, 88 (восемьдесят восемь) тиын
29
село Жанибек, улица М.Маметова дом №5

14 (он төрт) теңге 20 (жиырма) тиын

14 (четырнадцать) тенге, 20 (двадцать) тиын