Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қазандағы № 55-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 19-11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 шілдеде № 28905 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 2-тармағына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 6 қазандағы № 55-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6419 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы Н. Хайруллин

О признании утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 6 октября 2020 года № 55-2 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 июля 2022 года № 19-11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2022 года № 28905
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 6 октября 2020 года №55-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6419).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
секретарь маслихата Н. Хайруллин