Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округінің Переметный және Калинин ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 125 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31113 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Переметный және Калинин ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысының Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округінің Переметный ауылының келесі көшелері:
60 лет КССР көшесі Ақсай көшесіне;
Кооперативная көшесі Қайнар көшесіне;
Ломаная көшесі Алтай көшесіне;
Молодежная көшесі Бірлік көшесіне;
Первомайская көшесі Медеу көшесіне;
Почтовая көшесі Арман көшесіне;
Родниковая көшесі Арасан көшесіне;
Ростошинская көшесі Жанша Досмұхамедұлы көшесіне;
Сенная көшесі Жайық көшесіне;
Чапаева көшесі Ақ Орда көшесіне;
Громова көшесі Алпамыс батыр көшесіне қайта аталсын.
2. Батыс Қазақстан облысының Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округінің Калинин ауылының келесі көшелері:
Калинин көшесі Сарайшық көшесіне;
Кирова көшесі Құрманғазы көшесіне;
Куйбышева көшесі Әл - Фараби көшесіне;
Фрунзе көшесі Абай көшесіне;
Энгельса көшесі Тұран көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Переметный ауылдық округінің әкімі А. Герасимов

О переименовании некоторых улиц сел Переметное и Калининское Переметнинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение акима Переметнинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2022 года № 125. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31113
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Переметное и Калининское, на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Переметное Переметнинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу 60 лет КССР на улицу Ақсай;
улицу Кооперативная на улицу Қайнар;
улицу Ломаная на улицу Алтай;
улицу Молодежная на улицу Бірлік;
улицу Первомайская на улицу Медеу;
улицу Почтовая на улицу Арман;
улицу Родниковая на улицу Арасан;
улицу Ростошинская на улицу Жанша Досмұхамедұлы;
улицу Сенная на улицу Жайық;
улицу Чапаева на улицу Ақ Орда;
улицу Громова на улицу Алпамыс батыр.
2. Переименовать следующие улицы села Калининское Переметнинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу Калинина на улицу Сарайшық;
улицу Кирова на улицу Құрманғазы;
улицу Куйбышева на улицу Әл - Фараби;
улицу Фрунзе на улицу Абай;
улицу Энгельса на улицу Тұран.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Переметнинского сельского округа А. Герасимов