Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі Чувашин және Красный Урал ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қаңтарда № 26621 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Чувашин және Красный Урал ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және Облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі Чувашин ауылының көшелері:
Молодежная көшесін Жастар көшесіне;
Ленин көшесін Тәуелсіздік көшесіне;
Школьная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Кооперативная көшесін Алаш көшесіне;
Садовая көшесін Құлагер көшесіне;
Набережная көшесін Самал көшесіне;
Чагано-Набережная көшесін Ақсу көшесіне қайта аталсын.
2. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі Красный Урал ауылының көшелері:
Коммунаров көшесін Ұялы көшесіне;
Кооперативная көшесін Балауса көшесіне;
Садовая көшесін Достық көшесіне;
Зеленая көшесін Көктем көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округінің әкімі А. Тулеуов

О переименовании улиц сел Чувашинское и Красный Урал сельского округа Достык района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение акима сельского округа Достық района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 17 января 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2022 года № 26621
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Чувашинское и Красный Урал и на основании заключения Областной ономастической комиссии РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Чувашинское сельского округа Достык района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Ленина на улицу Тәуелсіздік;
улицу Школьная на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу Кооперативная на улицу Алаш;
улицу Садовая на улицу Құлагер;
улицу Набережная на улицу Самал;
улицу Чагано-Набережная на улицу Ақсу.
2. Переименовать улицы села Красный Урал сельского округа Достык района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу Коммунаров на улицу Ұялы;
улицу Кооперативная на улицу Балауса;
улицу Садовая на улицу Достық;
улицу Зеленая на улицу Көктем.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Достық А. Тулеуов