Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі Садовое ауылының көшелерін қайта атау және атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 тамыздағы № 44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 тамызда № 29327 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Садовое ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 1 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі Садовое ауылының көшелері қайта аталсын:
Торговая көшесін Сарайшық көшесіне;
Колхозная көшесін Жайық көшесіне;
Садовая көшесін Алмалы көшесіне;
Строителей көшесін Үміт көшесіне;
Строительная көшесін Бейбітшілік көшесіне;
Нижная Садовая көшесін Ақжайлау көшесіне;
З.Космедемьянская көшесін Достық көшесіне.
2. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі Садовое ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№2 көшеге - Арай көшесі;
№3 көшеге - Арман көшесі;
№4 көшеге - Балауса көшесі;
№5 көшеге - Жұлдыз көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Макаров ауылдық округінің әкімі Е. Абилкакимов

О переименовании и присвоении наименований улицам села Садовое Макаровского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение акима Макаровского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 23 августа 2022 года № 44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2022 года № 29327
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Садовое и на основании заключения областной ономастической комиссии № 1 от 28 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Садовое Макаровского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области:
улицу Торговая на улицу Сарайшық;
улицу Колхозная на улицу Жайық;
улицу Садовая на улицу Алмалы;
улицу Строителей на улицу Үміт;
улицу Строительная на улицу Бейбітшілік;
улицу Нижная Садовая на улицу Ақжайлау;
улицу З.Космедемьянская на улицу Достық.
2. Присвоить безымянным улицам села Садовое Макаровского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области следующие наименования:
улице №2 - улица Арай;
улице №3 - улица Арман;
улице №4 - улица Балауса;
улице №5 - улица Жұлдыз.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Макаровского сельского округа Е. Абилкакимов