Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Шоқтыбай ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 маусымда № 28390 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 78 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 25.08.2022 № 78 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес және Шыңғырлау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 31 мамырдағы №2-18/176 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі Шоқтыбай ауылының аумағында қасқырдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау ауылдық округінің әкімі А. Каражанов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шоктыбай Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 6 июня 2022 года № 41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2022 года № 28390. Утратило силу решением акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 25 августа 2022 года № 78
Сноска. Утратило силу решением акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 25.08.2022 № 78 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Чингирлауского района от 31 мая 2022 года №2-18/176, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Шоктыбай Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района в связи с выявлением болезни бешенство волка.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Чингирлауского сельского округа А. Каражанов