"Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарына үміткерлерді іріктеуді ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 184 бұйрығына өзгерістер енгізу және оның құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 31 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министірлігінде 2023 жылғы 25 қаңтарда № 31766 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарына үміткерлерді іріктеуді ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 184 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19210 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағына және 33-бабы 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кызметте кәсіби құзыреттерін, негізгі көрсеткіштерін айқындау және бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу қағидалары мен әдістері осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметте кәсіби құзыреттерін, негізгі көрсеткіштерін және бәсекеге қабілеттілік көрсеткішінің есебін айқындау қағидалары мен әдістерінде:
такырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кызметте кәсіби құзыреттерін, негізгі көрсеткіштерін айқындау және бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу қағидалары мен әдістері";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кызметте кәсіби құзыреттерін, негізгі көрсеткіштерін айқындау және бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу қағидалары мен әдістері (бұдан әрі – Қағидалар) "Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағына сәйкес әзірленді және сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет қызметкерлерінің және қызметке үміткердің кәсіби құзыреттерін, негізгі көрсеткіштерін айқындау және бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу тәртібі мен әдістерін белгілейді.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 6 августа 2019 года № 184 "О некоторых вопросах организации отбора кандидатов в Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) и его территориальные органы" и признании утратившими силу его структурных элементов
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 20 января 2023 года № 31. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2023 года № 31766
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 6 августа 2019 года № 184 "О некоторых вопросах организации отбора кандидатов в Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) и его территориальные органы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19210) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 7 и пунктом 1-1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах и методах определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности в антикоррупционной службе, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила и методы определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности в антикоррупционной службе (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и устанавливают порядок и методы определения профессиональных компетенций, ключевых показателей, определения и расчета показателя конкурентоспособности сотрудников антикоррупционной службы и кандидатов на службу.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштері үміткерлерді зерделеу қызметке алдын ала іріктеу және лауазымға тағайындау және қызметін ауыстыруда, кадр резервіне қою кезінде ескеріледі.";
7, 8 және 9-тармақтар мындай редакцияда жазылсын:
"7. Бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу келесі кезеңдерді қамтиды:
1) сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лауазымдарды үшін негізгі көрсеткіштерді айқындау;
2) кандидаттың/қызметкердің кәсіби жетістіктерін бағалау.
8. Үміткердің/қызметкердің бәсекеге қабілеттілік көрсеткішін есептеу туралы қорытындыны (бұдан әрі – Қорытынды) кадр қызметі осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әзірлейді және комиссияның (конкурстық, кадр резервіне қою жөніндегі) қарастыруына оның отырысы өтетін күнге дейін үш жұмыс күнінен кешіктірілмей енгізеді.
9. Бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштері мынадай формула бойынша есептеледі:
БК = К +Ж
БК – бәсекелестік көрсеткіші (1-ден 100 баллға дейін);
К – сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лауазымдарына арналған негізгі көрсеткіштерді бағалау нәтижесі (1-ден 65 баллға дейін);
Ж – сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке үміткердің және қызметкердің кәсіби жетістіктерін бағалау нәтижесі (1-ден 35 баллға дейін).";
10-тармақ алып тасталсын;
11-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"11. "Білімі", "жұмыс тәжірибесі" сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лауазымдарына арналған негізгі көрсеткіштері болып табылады.";
1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымша алып тасталсын;
3 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің конкурстық негізде ауыстырылатын басшы лауазымдарының тізбесі осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жасылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің жоғары тұрған басшы лауазымдарына конкурс өткізу қағидаларында:
30-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Әңгімелесу барысында бір лауазымға үміткер кандидаттарға сұрақтар бірдей санда қойылады.";
36-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Конкурста комиссияның оң қорытындысын алған үміткер жарияланған бос лауазымға комиссия шешімі қабылданған күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей немесе басқа құқық қорғау органнан іссапарға жіберген күннен бастап тағайындалады.";
1 және 2-қосымшалар осы бұйрықка 5 және 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарына үміткерлерді іріктеуді ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 184 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19210 болып тіркелген) 1-тармағы 2), 3), 4) және 5) тармақшаларының күші жойылды деп танылсын.

"4. Показатель конкурентоспособности учитывается при предварительном изучении и отборе кандидатов на службу, назначении на должность и перемещении по службе, зачислении в кадровый резерв.";
пункты 7, 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"7. Расчет показателя конкурентоспособности включает в себя следующие этапы:
1) определение ключевых показателей для должностей антикоррупционной службы;
2) оценку профессиональных достижений кандидата/сотрудника.
8. Заключение о результатах расчета показателя конкурентоспособности на кандидата/сотрудника (далее – Заключение) оформляется кадровой службой по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам и вносится на рассмотрение комиссии (конкурсной, по зачислению в кадровый резерв) не позднее трех рабочих дней до дня ее заседания.
9. Показатель конкурентоспособности рассчитывается по следующей формуле:
ПК = П + Д
ПК – показатель конкурентоспособности (от 1 до 100 баллов);
П – результат оценки ключевых показателей для должностей антикоррупционной службы (от 1 до 65 баллов);
Д – результат оценки профессиональных достижений кандидата на службу и сотрудника антикоррупционной службы (от 1 до 35 баллов).";
пункт 10 исключить;
часть первую пункта 11 изложить в следующей редакции:
"11. Ключевыми показателями для должностей антикоррупционной службы являются "образование", "опыт работы".";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 исключить;
приложения 3 и 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу;
Перечень руководящих должностей антикоррупционной службы, замещаемых на конкурсной основе, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в Правилах проведения конкурса на вышестоящие руководящие должности антикоррупционной службы, утвержденных указанным приказом:
часть вторую пункта 30 изложить в следующей редакции:
"В процессе собеседования кандидатам, претендующим на одну и ту же должность, вопросы задаются в равном количестве.";
пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. Кандидат, получивший положительное заключение комиссии в конкурсе, назначается на объявленную вакантную должность не позднее трех рабочих дней со дня принятия решения комиссии либо со дня откомандирования из другого правоохранительного органа.";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу подпункты 2), 3), 4) и 5) пункта 1 приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 6 августа 2019 года № 184 "О некоторых вопросах организации отбора кандидатов в Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) и его территориальные органы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19210).

3. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Кадр жұмысы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты оны ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) интернет-ресурсында орналастырылуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасы
О. Бектенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
2023 жылғы 20 қаңтардағы
№ 31 бұйрығына
1-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызметте кәсіби құзыреттерін,
негізгі көрсеткіштерін айқындау
әдістеріне және бәсекеге
қабілеттілік көрсеткішін есептеу
қағидалары мен әдістеріне
1-қосымша
Нысан
"КЕЛІСІЛДІ"
___________________________
(Агенттік Төрағасының орынбасары)
_________________________
(қолы)
20___жылғы ___"___________
Бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштерін есептеу туралы қорытынды _______________________________________________________________
(үміткердің/қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
_______________________________________________________________
(көзделген лауазым)
р/с №
Бағалау критерийлері
Ықтимал ең жоғары балл
Үміткердің/ қызметкердің жинаған баллдары
құқық қорғау қызметіне алғаш орналасатын үміткерлер үшін
құқық қорғау қызметінде бұдан бұрын қызмет өткерген үміткерлер, қызметкерлер үшін
1
Негізгі көрсеткіштер:
білімі
10
10
жұмыс тәжірибесі
30
35
2
Кәсіби жетістіктері
35
55
Барлығы:
75
100
Тұжырымдар мен ұсынымдар:
жиналған баллдардың нәтижелері бойынша
_________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
бәсекеге қабілеттіліктің ____________________ деңгейіне сәйкес келеді,
_________________________________________________________________
((лауазымының және бөлімшенің атауы) лауазымға тағайындауға, кадр резервіне
енгізуге) ұсынылады
Бөлімшенің тікелей басшысы (лауазымы) ___________________(тегі, аты, әкесінің аты)
(қолы)
Жеке қауіпсіздік бөлімшесінің басшысы ___________________(тегі, аты, әкесінің аты)
(қолы)
Кадр қызметінің басшысы ________________________________(тегі, аты, әкесінің аты)
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
2023 жылғы 20 қаңтардағы
№ 31 бұйрығына
2-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызметте кәсіби құзыреттерін,
негізгі көрсеткіштерін айқындау
және бәсекеге қабілеттілік
көрсеткішін есептеу
қағидалары мен әдістеріне
3-қосымша
Нысан
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет лауазымдарына арналған түйінді көрсеткіштерді бағалау

3. Департаменту кадровой работы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
О. Бектенов
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Приложение 1 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 20 января 2023 года № 31
Приложение 1
к Правилам и методам определения
профессиональных компетенций,
ключевых показателей
и расчета показателя
конкурентоспособности
в антикоррупционной службе
Форма
"СОГЛАСОВАНО"
____________________________
(Заместитель председателя Агентства)
____________________________
(подпись)
"___" ____________ 20___ года
Заключение о результатах расчета показателя конкурентоспособности
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) кандидата/сотрудника)
_______________________________________________________________
(должность, на которую претендует)
№ п/п
Критерии оценки
Максимально возможный балл
Баллы, набранные кандидатом/ сотрудником
для кандидатов, впервые поступающих на правоохранительную службу
для кандидатов, ранее проходивших правоохранительную службу, сотрудников
1
Ключевые показатели:
образование
10
10
опыт работы
30
35
2
Профессиональные достижения
35
55
Итого:
75
100
Выводы и рекомендации:
по результатам набранных баллов
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
соответствует ______ уровню конкурентоспособности, рекомендуется
_________________________________________________________________
(к назначению на должность (наименование должности и подразделения),
зачислению в кадровый резерв)
Непосредственный руководитель подразделения (должность)
________________ (фамилия, инициалы) (подпись)
Руководитель подразделения собственной безопасности
________________ (фамилия, инициалы) (подпись)
Руководитель кадровой службы
________________ (фамилия, инициалы) (подпись)
Приложение 2 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 20 января 2023 года № 31
Приложение 3
к Правилам и методам
определения профессиональных
компетенций, ключевых
показателей и расчета показателя
конкурентоспособности
в антикоррупционной службе
Форма
Оценка ключевых показателей для должностей антикоррупционной службы

1. "Білім" көрсеткіші
(жалпы баға: 4-тен 10 баллға дейін)
"Білім" көрсеткіші бойынша баллдар білімі (немесе) ғылыми деңгейі туралы құжатпен беріледі
Көрсеткіш
Жалпы
Кәсіби
Бакалавр
4 балл
7 балл
Магистр
5 балл
8 балл
Ғылым кандидаты
6 балл
9 балл
Философия докторы (PhD), бейіні бойынша доктор, ғылым докторы
7 балл
10 балл
Ескертпе: қызметке алғаш орналасатын, үздік дипломы бар үміткерлер үшін қосымша 3 балл беріледі.

1. Показатель "образование"
(общая оценка от 4 до 10 баллов)
Баллы по показателю "образование" присваиваются по документам об образовании (или) ученой степени
Показатель
Общее
Профильное
Бакалавр
4 балла
7 баллов
Магистр
5 баллов
8 баллов
Кандидат наук
6 баллов
9 баллов
Доктор философии (PhD), доктор по профилю, доктор наук
7 баллов
10 баллов
Примечание:
кандидатам, впервые поступающим на службу, и имеющие диплом с отличием,
дополнительно присваивается 3 балла.

2. Жұмыс тәжірибесі
(жалпы баға: құқық қорғау қызметіне алғаш орналасатын үміткерлер үшін1-ден 30 баллға дейін;
құқық қорғау қызметінде бұдан бұрын қызмет өткерген үміткерлер, қызметкерлер үшін 1-ден 35 баллға дейін)
Құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдардағы немесе басқа қызметте атқарып отырған лауазымына байланысты, әр жыл сайынғы жұмысы үшін балл беріледі
Жұмыс тәжірибесі
Басқасы
Өтіл
Құқық қорғау және арнайы органдардағы қызмет бейіні бойынша жұмыс тәжірибесі
Құқық қорғау және арнайы органдардағы басқа да қызмет бойынша жұмыс тәжірибесі
Атқарушылық
Басшылық
Атқарушылық
Басшылық
20 жыл және одан көп
14
20
12
14
10

2. Опыт работы
(общая оценка: для кандидатов, впервые поступающих на правоохранительную службу
– от 1 до 30 баллов;
для кандидатов, ранее проходивших правоохранительную службу, сотрудников – от 1 до 35 баллов)
Баллы присваиваются за каждый год работы в правоохранительных и (или) специальных
государственных органах или иной службе в зависимости от занимаемой должности
Опыт работы
Иное
Стаж
Опыт работы в правоохранительных и специальных органах по профилю деятельности
Опыт работы в правоохранительных и специальных органах по иной деятельности
Исполнительский
Руководящий
Исполнительский
Руководящий
от 20 и более лет
14
20
12
14
10

Ескертпе: 1, 5, 7, 8, 9, 11-тармақтарды қоспағанда, қызметкердің кәсіби жетістіктерін бағалау кезінде сыбайлас жемқорлық қызмет кезеңі ескеріледі.
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
2023 жылғы 20 қаңтардағы
№ 31 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызмет) Төрағасының
2019 жылғы 6 тамыздағы
№ 184 бұйрығына
7-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің конкурстық негізде ауыстырылатын басшы лауазымдарының тізбесі
1) Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) (бұдан әрі – Агенттік) Қызмет басшысы;
2) Агенттіктің Қызмет басшысының орынбасары;
3) Агенттіктің департамент басшысы;
4) Агенттіктің департамент басшысының орынбасары;
5) Агенттіктің басқарма басшысы;
6) Агенттіктің басқарма басшысының орынбасары;
7) Агенттіктің аумақтық органының басшысы;
8) Агентіктің аумақтық органы басшысының орынбасары;
9) Агенттіктің аумақтық органының басқарма басшысы;
10) Агенттіктің аумақтық органының басқарма басшысының орынбасары;
11) Агенттіктің аумақтық органының дербес бөлімінің басшысы;
12) Агенттіктің аумақтық органы басқармасының бөлім басшысы.
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
2023 жылғы 20 қаңтардағы
№ 31 бұйрығына
5-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызмет органдарындағы жоғары
тұрған басшы лауазымдарына
конкурс өткізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
___________________________
(лауазым)
___________________________
(арнаулы атақ)
___________________________
(тегі, аты-жөні)
Ішкі конкурсқа қатысуға арналған өтініш
Мені______________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(лауазым атауы)
бос жоғары тұрған басшы лауазымына орналасуға арналған ішкі конкурсқа қатысуға
жіберуіңізді сұраймын. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің органдарындағы бос
жоғары тұрған басшы лауазымға орналасудың ішкі конкурс өткізу қағидаларының
шарттарымен және тәртібімен таныстым, олармен келісемін және орындауға
міндеттенемін.
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
Ұсынған құжаттарымның түпнұсқалығын растаймын.
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы)
20___жылғы "____"_______________
Байланыс телефоны/электрондық пошта _______________
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
Төрағасы
2023 жылғы 20 қаңтардағы
№ 31 бұйрығына
6-қосымша
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызмет органдарындағы жоғары
тұрған басшы лауазымдарына
конкурс өткізу қағидаларына
2-қосымша
Форма
Нысан
___________________________
(лауазым)
___________________________
(арнаулы атақ)
___________________________
(тегі, аты-жөні)
Ведомствоаралық конкурсқа қатысуға арналған өтініш
Мені___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(лауазым атауы)
бос жоғары тұрған басшы лауазымына орналасуға арналған ведомствоаралық
конкурсқа қатысуға жіберуіңізді сұраймын. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің
органдарындағы бос жоғары тұрған басшы лауазымға орналасуға арналған
ведомствоаралық конкурс өткізу қағидаларының шарттарымен және тәртібімен
таныстым, олармен келісемін және орындауға міндеттенемін.
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
Ұсынған құжаттарымның түпнұсқалығын растаймын.
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы)
20___жылғы "____"_______________
Байланыс телефоны/электрондық пошта _______________

Примечание: при оценке профессиональных достижений сотрудников учитывается период антикоррупционной службы, за исключением пунктов 1, 5, 7, 8, 9, 11.
Приложение 4 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 20 января 2023 года № 31
Приложение 7 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 6 августа 2019 года № 184
Перечень руководящих должностей антикоррупционной службы, замещаемых на конкурсной основе
1) Руководитель Службы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (далее – Агентство);
2) Заместитель руководителя службы Агентства;
3) Руководитель департамента Агентства;
4) Заместитель руководителя департамента Агентства;
5) Руководитель управления департамента Агентства;
6) Заместитель руководителя управления департамента Агентства;
7) Руководитель территориального органа Агентства;
8) Заместитель руководителя территориального органа Агентства;
9) Руководитель управления территориального органа Агентства;
10) Заместитель руководителя управления территориального органа Агентства;
11) Руководитель самостоятельного отдела территориального органа Агентства;
12) Руководитель отдела управления территориального органа Агентства.
Приложение 5 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 20 января 2023 года № 31
Приложение 1
к Правилам проведения конкурса
на вышестоящие руководящие
должности органов
антикоррупционной службы
Республики Казахстан
Форма
____________________________
(должность)
____________________________
(специальное звание)
____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление для участия во внутреннем конкурсе
Прошу допустить меня к участию во внутреннем конкурсе на занятие вакантной
вышестоящей руководящей должности
_____________________________________________________________________
(наименование должности)
С условиями и порядком проведения внутреннего конкурса на занятие вакантной
вышестоящей руководящей должности в органах антикоррупционной службы
ознакомлен (ознакомлена), согласен (согласна) и обязуюсь их выполнять.
К заявлению прилагаются следующие документы:
Подлинность представленных документов подтверждаю.
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
"____"_______________ 20____ года
Контактный телефон/электронная почта _______________
Приложение 6 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 20 января 2023 года № 31
Приложение 2
к Правилам проведения конкурса
на вышестоящие руководящие
должности органов
антикоррупционной службы
Республики Казахстан
Форма
____________________________
(должность)
____________________________
(специальное звание)
____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление для участия в межведомственном конкурсе
Прошу допустить меня к участию в межведомственном конкурсе на занятие
вакантной вышестоящей руководящей должности
__________________________________________________________________
(наименование должности)
С условиями и порядком проведения межведомственного конкурса на занятие
вакантной вышестоящей руководящей должности в органах антикоррупционной
службы ознакомлен (ознакомлена), согласен (согласна) и обязуюсь их выполнять.
К заявлению прилагаются следующие документы:
Подлинность представленных документов подтверждаю.
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
"____"_____________20___года
Контактный телефон/электронная почта _______________