"Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясының әуе кемелерін тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2011 жылғы 18 мамырдағы № 220 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № 392 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 мамырда № 32434 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясының әуе кемелерін тіркеу қағидаларын бекіту туралы" 2011 жылғы 18 мамырдағы № 220 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 15-бабының 28) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің қару-жарақ пен әскери техника жөніндегі орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясының әуе кемелерін тіркеу қағидаларында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Әуе кемесiн тiркеу (шығару) және Хабарлама беру тәртiбi";
5-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5-1. Тізілімге тіркелуге жататын ұшқышсыз әуе кемелері мынадай санаттарға бөлінеді:
1) орындалатын міндеттердің арналуы мен түрі бойынша:
жауынгерлік (соққы беретін) – авиациялық зақымдау құралдарымен соққы беру үшін арналған әуе кемелері;
барлау – инфрақызыл және теледидарлық диапазондарда барлау, қадағалау құралдарымен әуеде барлау жүргізу және қашықтықты лазерлік метрлеу үшін арналған әуе кемелері;
көп мақсатты – бір уақытта немесе ұшуға арналған тапсырмаға байланысты бірнеше міндетті шешу үшін арналған әуе кемелері;
2) басқару қағидаты бойынша:
автономды – оператордың араласуынсыз навигациялық кешенге енгізілген бағдарламаға сәйкес ұшу тапсырмасын орындайтын әуе кемелері;
қашықтықтан басқару – жерүсті басқару станциясынан (басқару пунктінен) оператор басқаратын әуе кемелері;
аралас – ұшуда оператор жерүсті басқару станциясынан (басқару пунктінен) автоматты түрде немесе көрсетілген тәсілдерді үйлестірумен басқаратын әуе кемелері;
3) массалық-габариттік сипаттамалары бойынша:
микро – барынша ұшу массасы 10 килограмм аз болатын әуе кемелері;

О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 220 "Об утверждении Правил регистрации воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 2 мая 2023 года № 392. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2023 года № 32434
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 220 "Об утверждении Правил регистрации воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7148) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 28) статьи 15 Закона Республики Казахстан "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации", ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан по вооружению и военной технике.";
в Правилах регистрации воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок регистрации (исключения) воздушного судна и выдачи Уведомления";
пункт 5-1 изложить в следующей редакции:
"5-1. Беспилотные воздушные суда, подлежащие регистрации в Реестре, подразделяются на следующие категории:
1) по предназначению и типу выполняемых задач:
боевые (ударные) – воздушные суда, предназначенные для нанесения ударов авиационными средствами поражения;
разведывательные – воздушные суда, предназначенные для ведения воздушной разведки, средствами разведки, наблюдения в инфракрасном, телевизионном диапазонах и лазерного дальнометрирования;
многоцелевые – воздушные суда, предназначенные для решения нескольких задач одновременно или в зависимости от задания на полет;
2) по принципу управления:
автономные – воздушные суда, выполняющие полетное задание в соответствии с введенной программой в навигационный комплекс, без вмешательства оператора;
дистанционного управления – воздушные суда, управляемые оператором с наземной станции управления (пункта управления);
комбинированные – воздушные суда, управляемые в полете автоматически, оператором с наземной станции управления (пункта управления) или сочетанием указанных способов;
3) по массогабаритным характеристикам:
микро – воздушные суда, с максимальной взлетной массой менее 10 килограмм;

шағын – барынша ұшу массасы 10 бастап 100 килограмм дейінгі әуе кемелері;
орташа – барынша ұшу массасы 100 бастап 1 000 килограмм дейінгі әуе кемелері;
ауыр – барынша ұшу массасы 1 000 килограммнан асатын әуе кемелері;
4) ұшуды орындау биіктігі бойынша:
шекті төмен биіктіктерде – жергілікті жер бедерінен немесе су бетінен 200 метрге дейінгіні қоса алғанда;
төмен биіктіктерде – жергілікті жер бедерінен немесе су бетінен 200 бастап 1 000 метрге дейінгіні қоса алғанда;
орташа биіктіктерде – теңіз деңгейінен 1 000 бастап 4 000 метрге дейінгіні қоса алғанда;
үлкен биіктіктерде – теңіз деңгейінен 4 000 бастап 12 000 метрге дейінгіні қоса алғанда;
стратосферада – теңіз деңгейінен 12 000 метрден жоғары.";
Қағидаларға 1, 2, 3 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштері бас қолбасшысының басқармасы:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларын орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің қару-жарақ пен әскери техника жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
Р. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
2023 жылғы 2 мамырдағы
№ 392 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
мемлекеттiк авиациясының әуе
кемелерiн тiркеу қағидаларына
1-қосымша
ҮЛГІ
ЕЛТАҢБА Уәкілетті орган __________________________________________________________________________ Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиация әуе кемелерiнің тiзiлiмiне әуе кемелерін мемлекеттік тiркеу туралы ХАБАРЛАМА №_____
Мемлекеттiк авиация әуе кемесiнiң түрi
Мемлекеттiк авиация әуе кемесiнiң толық зауыттық нөмірі
Шығарылған жылы
Мемлекеттiк және тiркеу тану белгiлерi *
Пайдаланушы________________________________________________________
Негіздеме____________________________________________________________
Мемлекеттiк авиация әуе кемесi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы әуе кемелерiнiң тiзiлiмiнде
тiркелгенiн куәландырады.
__________________________ ____________ ________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ___ жылғы "___"___________
Ескертпе: *Халықаралық аэронавигацияда қолданылатын мемлекеттік авиация әуе
кемесі үшін толтырылады.
(артқы жағы) ҮЛГІ
МЕМЛЕКЕТТIК АВИАЦИЯНЫҢ ӘУЕ КЕМЕСIН БЕРУ ТУРАЛЫ БЕЛГI
Пайдаланушы________________________________________________________
Негіздеме____________________________________________________________
__________________________ _________ ___________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ___ жылғы "___"___________
Пайдаланушы________________________________________________________
Негіздеме___________________________________________________________
__________________________ ________ ___________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ___ жылғы "___"___________
Пайдаланушы________________________________________________________
Негіздеме____________________________________________________________
__________________________ _________ ___________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ___ жылғы "___"___________
Пайдаланушы________________________________________________________
Негіздеме____________________________________________________________
__________________________ _________ ___________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ___ жылғы "___"___________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2023 жылғы 2 мамырдағы
№ 392 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
мемлекеттiк авиациясының әуе
кемелерiн тiркеу қағидаларына
2-қосымша
ҮЛГІ
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас қолбасшысына Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясының әуе кемелерін мемлекеттік тіркеу туралы ӨТІНІМ
____________________________________________________________________
(әуе кемесінің түрі)
Зауыттық нөмірі______________________________________________________
Шығарылған күні (әскери өкіл қабылдап алған күні)________________________
____________________________________________________________________
(авиациялық қозғалтқыштардың түрі және олардың зауыттық нөмірі)
_________________________________авиациялық қозғалтқыштары орнатылған
_____________________________________________________________жататын
(пайдаланушы және оның мекенжайы)
__________________________________________________________келіп түскен
____________________________________________________________негізінде
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы әуе кемелерiнiң тізілімінде тіркеуді
сұраймын.
Қосымша мәліметтер:

мини – воздушные суда, с максимальной взлетной массой от 10 до 100 килограмм;
средние – воздушные суда, с максимальной взлетной массой от 100 до 1 000 килограмм;
тяжелые – воздушные суда, с максимальной взлетной массой более 1 000 килограмм;
4) по высоте выполнения полета:
на предельно малых высотах – до 200 метров включительно над рельефом местности или водной поверхностью;
на малых высотах – от 200 до 1 000 метров включительно над рельефом местности или водной поверхностью;
на средних высотах – от 1 000 до 4 000 метров включительно от уровня моря;
на больших высотах – от 4 000 до 12 000 метров включительно от уровня моря;
в стратосфере – свыше 12 000 метров от уровня моря.";
приложения 1, 2, 3 и 4 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Управлению главнокомандующего Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении подпунктов 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан по вооружению и военной технике.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Р. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр обороны
Республики Казахстан
от 2 мая 2023 года № 392
Приложение 1
к Правилам регистрации
воздушных судов
государственной авиации
Республики Казахстан
ФОРМА
ГЕРБ Уполномоченный орган
__________________________________________________________________
УВЕДОМЛЕНИЕ
о государственной регистрации воздушного судна в Реестре воздушных судов
государственной авиации Республики Казахстан №_____
Тип воздушного судна государственной авиации
Полный заводской номер воздушного судна государственной авиации
Год выпуска
Государственный и регистрационный опознавательные знаки*
Эксплуатант ____________________________________________________________
Основание ______________________________________________________________
Настоящим удостоверяется, что воздушное судно государственной авиации
зарегистрировано в Реестре воздушных судов государственной авиации
Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
_________________________________________________________ _____________
_______________________________________________________________________
(руководитель уполномоченного органа) (подпись)
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати "___"___________ 20 ___ года.
Примечание: *заполняется для воздушного судна государственной авиации,
занятого в международной аэронавигации.
(оборотная сторона)
ФОРМА ОТМЕТКА
О ПЕРЕДАЧЕ ВОЗДУШНОГО СУДНА ГОСУДАРСТВЕННОЙ АВИАЦИИ
Эксплуатант _____________________________________________________
Основание _______________________________________________________
_________________________ _______________________________________
(руководитель уполномоченного органа) (подпись)
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___"___________ 20 ___ года.
Эксплуатант ______________________________________________________
Основание ________________________________________________________
____________________________ _____________________________________
(руководитель уполномоченного органа) (подпись)
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___"___________ 20 ___ года.
Эксплуатант _______________________________________________________
Основание_______________ __________________________________________
(руководитель уполномоченного органа) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___"___________ 20 ___ года.
Эксплуатант ________________________________________________________
Основание ________ _____________________________________ ____________
____________________________________________________________________
(руководитель уполномоченного органа) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___"___________ 20 ___ года.
Приложение 2 к приказу
Министра обороны
Республики Казахстан
от "__" ______ 2023 года № ___
Приложение 2
к Правилам регистрации
воздушных судов
государственной авиации
Республики Казахстан
ФОРМА
Главнокомандующему Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан
ЗАЯВКА
о государственной регистрации воздушного судна государственной авиации Республики Казахстан
Прошу зарегистрировать __________________________________________________
(тип воздушного судна)
Заводской номер _________________________________________________________
Дата изготовления (дата приемки военным представителем) ____________________
С установленными двигателями ____________________________________________
________________________________________________________________________
(тип и заводские номера авиационных двигателей)
Подлежащее _____________________________________________________________
(эксплуатант и его адрес)
поступившее от __________________________________________________________
на основании ____________________________________________________________
в Реестре воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан.
Дополнительные сведения:

1. Санаты (әуе кемесінің арналуы)__________________________________
2. Ең ауыр ұшу салмағы, килограмм________________________________
Қосымшалар:____________________________________________________
______________________ _______ ___________________________
(мемлекеттік органның, (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты мекеменің басшысы) (бар болған
жағдайда))
Мөр орны
20 ____жылғы "____" __________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2023 жылғы 2 мамырдағы
№ 392 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
мемлекеттiк авиациясының әуе
кемелерiн тiркеу қағидаларына
3-қосымша
ҮЛГІ
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас қолбасшысына Қазақстан Республикасы мемлекеттік авиациясы әуе кемелерiнiң тiзiлiмiнен мемлекеттiк авиациясы әуе кемесiн шығару туралы ӨТІНІМ
___________________________________________________________________жататын
(пайдаланушы және оның мекенжайы)
__________________________________________________________________________
(әуе кемесінің түрі)
Зауыттық нөмірі____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(авиациялық қозғалтқыштардың түрі және олардың зауыттық нөмірі)
_______________________________________авиациялық қозғалтқыштары орнатылған
Мемлекеттiк авиациясы әуе кемесiн Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы
әуе кемелерiнiң тізіліміне мемлекеттік тiркеу туралы 20 ___жылғы "__"___________
берілген № ______ хабарлама
мемлекеттік және тіркеу тану белгілері_______________________________________
________________________________________________________________________
______________________________________________________________байланысты
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы әуе кемелерiнiң тiзiлiмiнен шығаруын сұраймын.
Қосымша мәліметтер:
1. Санаты (әуе кемесінің арналуы)__________________________________
2. Ең ауыр ұшу салмағы, килограмм ________________________________
Қосымшалар: ___________________________________________________
___________________________ _____ _______________________________________
(уәкілетті органның басшысы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ____жылғы "______" _______
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2023 жылғы 2 мамырдағы
№ 392 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
мемлекеттiк авиациясының әуе
кемелерiн тiркеу қағидаларына
4-қосымша
ҮЛГІ
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштерінің бас қолбасшысына Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы әуе кемелерiнiң тізіліміне әуе кемесiн мемлекеттік тiркеу туралы хабарламаның көшірмесін алуға ӨТІНІМ
____________________________________________________________________
(әуе кемесінің түрі, борттық нөмірі)
әуе кемесінің Қазақстан Республикасы мемлекеттiк авиациясы әуе кемелерiнiң
тізіліміне мемлекеттік тiркеу туралы 20___жылғы "___"_________ № ________
хабарламаны ауыстыруды (телнұсқа беруді) сұраймын.
Ауыстыру (телнұсқа беру) себебі________________________________________
____________________________________________________________________.
Куәлікті жоғалтуға, зақымдауға (бүлдіруге) әкеп соқтырған жағдайлар
_____________________________________________________________________.
Әуе кемесі туралы деректер:
Әуе кемесінің түрі_____________________________________________________
Зауыттық нөмірі ______________________________________________________
Шығарылған күні (әскери өкілдің қабылдап алған күні) _____________________
Қондырылған қозғалтқыштар ___________________________________________
_____________________________________________________________________
(авиациялық қозғалтқыштардың түрі мен зауыттық нөмірі)
Санаты (әуе кемесінің арналуы)___________________________________________
Ең ауыр ұшу салмағы, килограмм__________________________________________
_________________________________________________________________тиесілі
(пайдаланушы және оның мекенжайы)
____________________________________________________________келіп түскен
_______________________________________________________________негізінде.
Қосымшалар:___________________________________________________________
_____________________ _______ __________________________________________
(мемлекеттік органның, (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты мекеменің басшысы) (бар болған жағдайда))
Мөр орны
20 ____жылғы "___" _________

1. Категория (назначение воздушного судна) _________________________________
2. Максимальная взлетная масса, килограмм _________________________________
Приложения: ____________________________________________________________
(руководитель государственного органа, учреждения)
_____________________________ ___________ _______________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___" ____________ 20___ года.
Приложение 3
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от "__" ______ 2023 года № ___
Приложение 3
к Правилам регистрации
воздушных судов
государственной авиации
Республики Казахстан
ФОРМА
Главнокомандующему Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан
ЗАЯВКА
об исключении воздушного судна государственной авиации
из Реестра воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан
Прошу исключить из Реестра воздушных судов государственной авиации
Республики Казахстан ________________________________________________
(тип воздушного судна)
Заводской номер _____________________________________________________
С установленными двигателями ________________________________________
____________________________________________________________________
(тип и заводские номера авиационных двигателей)
Уведомление о государственной регистрации воздушного судна в Реестре
воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан № ________
выданное "____" ____________ 20___года.
государственный и регистрационный опознавательные знаки _______________
____________________________________________________________________
подлежащее _________________________________________________________
(эксплуатант и его адрес)
в связи с ____________________________________________________________
Дополнительные сведения:
1. Категория (назначение воздушного судна) _____________________________
2. Максимальная взлетная масса, килограмм _____________________________
Приложения: ________________________________________________________
(руководитель государственного органа, учреждения)
____________________________ ___________ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___" ____________ 20___ года.
Приложение 4
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от "__" ______ 2023 года № ___
Приложение 4
к Правилам регистрации
воздушных судов
государственной авиации
Республики Казахстан
ФОРМА
Главнокомандующему Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан
ЗАЯВКА
на получение дубликата уведомления о государственной регистрации воздушного судна
в Реестре воздушных судов государственной авиации Республики Казахстан
Прошу заменить (выдать дубликат) Уведомление о государственной регистрации
воздушного судна в Реестре воздушных судов государственной авиации
Республики Казахстан № ____________от "___" _______ 20__ года
на воздушное судно ____________________________________________________
(тип, бортовой номер воздушного судна)
Причина замены (выдачи дубликата) ______________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Обстоятельства, повлекшие утрату, повреждение (порчу) свидетельства
______________________________________________________________________
Данные о воздушном судне:
Тип воздушного судна __________________________________________________
Заводской номер _______________________________________________________
Дата изготовления (дата приемки военным представителем)
______________________________________________________________________
С установленными двигателями __________________________________________
______________________________________________________________________
(тип и заводские номера авиационных двигателей)
Категория (назначение воздушного судна)
______________________________________________________________________
Максимальная взлетная масса, килограмм
______________________________________________________________________
принадлежащее ________________________________________________________
(эксплуатант и его адрес)
поступившее от ________________________________________________________
на основании __________________________________________________________
______________________________________________________________________
Приложения: __________________________________________________________
(руководитель государственного органа, учреждения)
___________ ___________________________________________ _______________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати
"___" ____________ 20___ года.