"Экономиканың реттелетін секторларындағы бенчмарктердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 19 шiлдедегі № 260 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 168 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 2 маусымда № 32675 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1."Экономиканың реттелетін секторларындағы бенчмарктердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 19 шiлдедегі № 260 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23621 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Экономиканың реттелетін секторларындағы бенчмарктердің тізбесінде:
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
32
Кальций карбиді
тСО2/тонна

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 19 июля 2021 года № 260 "Об утверждении перечня бенчмарков в регулируемых секторах экономики"
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 мая 2023 года № 168. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2023 года № 32675
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 19 июля 2021 года № 260 "Об утверждении перечня бенчмарков в регулируемых секторах экономики" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23621) следующие изменения и дополнения:
в Перечне бенчмарков в регулируемых секторах экономики:
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
32
Карбид кальция
тСО2/тонн

3,128
60
Кептірілген концентрат
тСО2/тонна
0,013
61
Гипс өнімін (шлам)
тСО2/тонна
0,486
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Климаттық саясат және жасыл технологиялар департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын;

3,128
60
Сушеный концентрат
тСО2/тонн
0,013
61
Гипсовый продукт (шлам)
тСО2/тонн
0,486
2. Департаменту климатической политики и зеленых технологий Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;

3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалауы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрі
З. Сулейменова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
З. Сулейменова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан