Тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай оператордың тауарларын, жұмыстарын, көрсетілетін қызметтерін өндірумен технологиялық байланысты "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамның қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 27 қарашадағы № 647 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 28 қарашада № 33691 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 193-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 82-1-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай оператордың тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің дағдарыс жағдайларындағы басқару орталығы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрінің
міндетін атқарушы
М. Пшембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар
министрінің міндетін атқарушы
2023 жылғы 27 қарашадағы
№ 647 бұйрығымен
бекітілген
Тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай оператордың тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесі
1. Тікұшақ ұшқыштарын кәсіптік даярлау бағдарламасы шеңберінде іске асырылатын студенттерді ұшуға даярлау үшін "Азаматтық Авиация Академиясы" акционерлік қоғамына әуе кемесін жалға беру.

Об утверждении Перечня видов деятельности Акционерного общества "Казавиаспас", технологически связанных с производством товаров, работ, услуг единого оператора по предоставлению вертолетных услуг
Приказ и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 ноября 2023 года № 647. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2023 года № 33691
В соответствии с пунктом 9 статьи 193 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан, пункта 4 статьи 82-1 Закона Республики Казахстан "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг единого оператора по предоставлению вертолетных услуг.
2. Центру управления в кризисных ситуациях Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
М. Пшембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Утвержден приказом
исполняющий обязанности
Министра по чрезвычайным
ситуациям
Республики Казахстан
от 27 ноября 2023 года № 647
Перечень видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг единого оператора по предоставлению вертолетных услуг
1. Предоставление воздушного судна, в аренду акционерному обществу "Академия Гражданской Авиации" для летной подготовки студентов, реализуемой в рамках программы профессиональной подготовки пилотов вертолета.