Курсанттардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына бару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 955 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 33867 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 05.04.2024 ж. қолданысқа енгізіледі.
"Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 12-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Курсанттардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына бару қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 1) және 2) тармақтарында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 5 сәуірде қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 955 Бұйрығымен
бекітілген
Курсанттардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына бару Қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы курсанттардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына бару қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 12-1-тармағына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің (бұдан әрі – келушілер) олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнаулы оқу орындары курсанттарының (бұдан әрі – курсанттар) қатарындағы жақын туыстарына бару тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 955. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2023 года № 33867
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 05.04.2024.
В соответствии с пунктом 12-1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Правила посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом.
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных пунктами 1) и 2) настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 5 апреля 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр внутренних дел Республики Казахстан Е. Саденов
Утверждены приказом
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
от 29 декабря 2023 года № 955
Правила посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 12-1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и определяют порядок посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан (далее - посетители), своих близких родственников из числа курсантов (далее - курсанты) специального учебного заведения Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – специальное учебное заведение) для ознакомления с их жизнью и бытом.

2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) курсант - әскери, арнаулы оқу орнында жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша білім алып жатқан адам;
2) жақын туыстар - ата-аналар (ата-ана), балалар, асырап алушылар, асырап алынғандар, ата-анасы бір және ата-анасы бөлек ағалы-інілер мен апалы-сіңлілер (аға-қарындастар), ата, әже, немерелер;
3) бақылау-өткізу пункті - арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіре берісте орналасқан, қызметкерлер және (немесе) тәуліктік нарядтың курсанттары арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіруді қамтамасыз ететін арнайы үй-жай;
4) кезекші бөлім - арнаулы оқу орнының құрылымдық бөлімшесі;
5) кезекші бөлімінің тәуліктік наряды – кезекші бөлімнің қызметкерлері және (немесе) тәуліктік кезекшілікке түсетін арнаулы оқу орнының курсанттары;
6) тексеру жүйелері мен құралдары –"Білім беру ұйымдарына және олардың аумақтарына әкелуге тыйым салынған, оларда пайдаланылуы шектелген нәрселер мен заттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2021 жылғы 25 мамырдағы № 235 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22857 болып тіркелді) көрсетілген заттар мен бұйымдарды (бұдан әрі - Тыйым салынған заттардың тізбесі) рұқсатсыз кіргізуді (шағыруды) немесе әкелуді (әкетуді) ерте анықтауға арналған техникалық құралдардың жиынтығы;
7) біржолғы рұқсаттама - келушінің тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) көрсетілген, кезекші бөлімі арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына бару үшін беретін, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделетін қағаз талон;
8) өткізу режимі - арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимараты шегінде белгіленген, адамдардың арнаулы оқу орнына және арнаулы оқу орнынан бақылаусыз кіру (шығу), заттарды әкелу (әкету), кіргізу (шығару) мүмкіндігін болдырмайтын режим;
9) казарма (жатақхана) - курсанттарды ұзақ орналастыруға арналған құрылыс (үй-жай).
2-тарау. Курсантардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы жақын туыстарына бару тәртібі
3. Курсанттардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін оларға бару осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша келушінің курсанттарға бару ниеті туралы бұрын берген өтінішіне (жазбаша немесе электрондық) сәйкес (бұдан әрі – Өтініш) демалыс күндері жүзеге асырылады.
Өтініш арнаулы оқу орнының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлінісіне қолмақол (жазбаша) немесе Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасының талаптарына сәйкес келетін жалпыға қолжетімді ақпараттық жүйелер бойынша беріледі.
Өтінішке Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – жеке басын куәландыратын құжат) бар оның электрондық нысаны қоса беріледі.
Өтініштерді жақын туыстары қатарындағы курсанттардың отбасы мүшелері туыстық дәрежесін растайтын құжаттарды қоса бере отырып береді.

2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) курсант - лицо, обучающееся в военном, специальном учебном заведении по образовательным программам высшего образования;
2) близкие родственники - родители (родитель), дети, усыновители (удочерители), усыновленные (удочеренные), полнородные и неполнородные братья и сестры, дедушка, бабушка, внуки;
3) контрольно-пропускной пункт - специальное помещение, расположенное при входе в административное здание специального учебного заведения, на котором сотрудники и (или) курсанты суточного наряда выполняют обеспечение пропуска в административное здание специального учебного заведения;
4) дежурная часть - структурное подразделение специального учебного заведения;
5) суточный наряд дежурной части - сотрудники дежурной части и (или) курсанты специального учебного заведения, заступающие на суточное дежурство;
6) системы и средства досмотра - это совокупность технических средств, предназначенных для раннего обнаружения несанкционированного вноса (выноса) или ввоза (вывоза) предметов и веществ, указанных в приказе Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 мая 2021 года № 235 "Об утверждении перечня предметов и веществ, запрещенных к вносу, ограниченных для использования в организациях образования и на их территориях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22857) (далее - Перечень запрещенных предметов);
7) разовый пропуск - бумажный талон с указанием фамилии, имени, отчества (при его наличии) посетителя, выдаваемая дежурной частью для посещения административного здания специального учебного заведения, оформляемая по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
8) пропускной режим - установленный в пределах административного здания специального учебного заведения режим, исключающий возможность бесконтрольного входа (выхода) лиц, вноса (выноса), ввоза (вывоза) предметов в специальное учебное заведение и со специального учебного заведения;
9) казарма (общежитие) – сооружение (помещение) для длительного размещения курсантов.
Глава 2. Порядок посещения членами семей, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом
3. Посещение курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом осуществляется в выходные дни согласно заранее поданному заявлению (письменное или электронное) посетителя о намерении посещения курсантов по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее - заявление).
Заявление подается нарочно (письменно) или по общедоступным информационным системам, соответствующим требованиям законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи в подразделение документационного обеспечения специального учебного заведения.
К заявлению прилагается копия документа, удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан либо его электронная форма, содержащая индивидуальный идентификационный номер (далее – документ, удостоверяющий личность).
Заявления подаются членами семей курсантов из числа близких родственников с приложением документов, подтверждающих степень родства.

Өтініштер жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін қабылданады, келу күніне дейін үш күннен кешіктірмей.
4. Берілген өтініштер негізінде кезекші бөлім арнаулы оқу орнының оқу-саптық бөлімшесімен бірлесіп, осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес курсанттарға бару кестесін (бұдан әрі - Кесте) келу күнінен бір күннен кешіктірмей әзірлейді.
5. Кесте арнаулы оқу орны бастығының көмекшісімен келісіледі және оны арнаулы оқу орнының бастығы бекітеді.
6. Кесте ол бекітілген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде арнаулы оқу орнының интернет-ресурсында жарияланады.
7. Кестеде арнаулы оқу орнының бастығы айқындайтын келушілерге ерін жүретін адам (дар) белгіленеді.
8. Арнаулы оқу орнының оқу-саптық бөлінісі кесте бекітілген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде келушілерге байланыс телефондарының нөмірлеріне қоңырау шалу және (немесе) өтініште көрсетілген хабарламаны электрондық поштаға хабарлама жіберу арқылы хабардайды.
9. Курсанттарға оқу жылы ішінде жылына екі реттен артық келуге рұқсат етілмейді.
10. Бару ұзақтығы екі сағаттан аспайды.
11. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына келушілерді өткізу қызметкерлердің, жұмыскерлердің, курсанттар мен келушілердің өмірі мен денсаулығына, сондай-ақ арнаулы оқу орнының жұмыс істеуіне қауіп төндірудің алдын алуға бағытталған өткізу режимін сақтай отырып, біржолғы рұқсаттама арқылы жүзеге асырылады.
12. Біржолғы рұқсаттама Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттың негізінде кезекші бөлімінде ресімделеді.
Біржолғы рұқсаттаманы ресімдеу кезінде тәуліктік нарядтың қызметкері және (немесе) курсанты осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша курсанттарға бару журналына келушінің жеке басын куәландыратын құжаттағы мәліметтерді енгізеді.
13. Біржолғы рұқсаттамалар келу кезеніне ғана жарамды.
14. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына келушілердің кіруі (шығуы) бақылау-өткізу пункті арқылы жүзеге асырылады, онда кіретін адамдарды, олардың жеке заттарын және қол жүгін бақылау тексеру жүйесі және құралдары арқылы жүзеге асырылады.
15. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына Тыйым салынған заттардың тізбесінде көрсетілген заттарды кіргізуге жол бермеу мақсатында тәуліктік нарядтың қызметкерлері және (немесе) курсанттары техникалық құралдарды пайдалана отырып тексеру жүргізеді.
16. Бақылаудан немесе қосымша тексеруден өтпеу арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіргізуден бас тартуға негіз болып табылады.

Подача заявлений осуществляется в рабочие дни с 9.00 ч. до 18.00 ч., не позднее трех суток до дня посещения.
4. На основании поданных заявлений дежурная часть совместно с учебно-строевым подразделением специального учебного заведения разрабатывает график посещения курсантов (далее - График) не позднее одного дня до дня посещения согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
5. График согласовывается с помощником начальника специального учебного заведения и утверждается начальником специального учебного заведения.
6. График в течение одного рабочего дня со дня его утверждения публикуется на интернет-ресурсе специального учебного заведения.
7. В графике устанавливается сопровождающий (ие) посетителей, определяемый начальником специального учебного заведения.
8. Учебно-строевое подразделение специального учебного заведения в течении одного рабочего дня со дня утверждения графика извещает посетителей посредством звонка на номера контактных телефонов и (или) направления сообщения на электронную почту, указанных в заявлении.
9. В течение учебного года разрешается не более двух посещений курсантов.
10. Продолжительность посещений составляет не более двух часов.
11. Пропуск посетителей в административное здание специального учебного заведения осуществляется по разовому пропуску с соблюдением пропускного режима, направленного на предотвращение угроз жизни, здоровью сотрудников, работников, курсантов и посетителей, а также функционированию специального учебного заведения.
12. Разовый пропуск оформляется в дежурной части на основании документа, удостоверяющего личность гражданина Республики Казахстан.
При оформлении разового пропуска сотрудник и (или) курсант суточного наряда вносит сведения, содержащиеся в документе, удостоверяющие личность посетителя в журнал посещения курсантов по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
13. Разовые пропуска действительны только на период посещения.
14. Вход (выход) посетителей в административное здание специального учебного заведения осуществляется через контрольно-пропускной пункт, на котором осуществляется контроль входящих лиц, их личных вещей и ручной клади посредством системы и средств осмотра.
15. В целях недопущения вноса в административное здание специального учебного заведения предметов, указанных в Перечне запрещенных предметов, сотрудниками и (или) курсантами суточного наряда проводится дополнительный осмотр с использованием технических средств.
16. Не прохождение контроля или дополнительного осмотра, является основанием для отказа в пропуске в административное здание специального учебного заведения.

17. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына алкогольдік, есірткіге масаң күйдегі келушілерді кіргізуге рұқсат етілмейді.
18. Келушілер курсанттарға бару үшін арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратына кіргеннен кейін оларды келушілер бөлмесіне алып барады.
19. Арнаулы оқу орнының әкімшілік ғимаратында келушілер ілесіп жүретін адаммен (дармен) бірге жүреді.
20. Курсанттың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін келушілер арнаулы оқу орнының казармаға, асханаға, мұражайға, аудиторияға және ортақ кітапханаға барады.
21. Келушілердің өткізу режимін бұзғаны үшін жауапкершілік тікелей арнаулы оқу орны бастығының көмекшісіне және еріп жүрушіге (лерге) жүктеледі.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің олардың
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін курсанттар
қатарындағы жақын туыстарына
бару қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Біржолғы рұқсаттама
РҰҚСАТТАМА
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)________________________________
Келу күні және басталу уақыты_______________________________________________
Курсантқа кім болып табылады _______________________________________________
Құрсанттын Т.А.Ә. (бар болған жадайда)_______________________________________
Берілген уақыты ___________________________________________________________
Кезекшінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және қолы_____________________________
Ескертпе: Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің олардың
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін курсанттар
қатарындағы жақын туыстарына
бару қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі арнаулы
оқу орнының бастығына, атағы,
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда),
ЖСН, ұялы телефон нөмірі
Курсанттарға бару ниеті туралы келушінің өтініші (жазбаша немесе электронды)
Курсант _______________ (туыстық дәрежесін көрсету) өмірімен және тұрмысымен танысу үшін баруға рұқсат беруіңізді сұраймын.
Қолы, күні
Ескертпе:
Т.А.Ә – тегі, аты, әкесінің аты;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің олардың
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін курсанттар
қатарындағы жақын туыстарына
бару қағидаларына
3-қосымша
"БЕКІТІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі арнаулы оқу
орнының бастығы
Курсанттарға бару кестесі
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Курсанттың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Курсантқа кім болып табылады (туыстық дәрежесін көрсету)
Келу күні мен уақыты
Ілесіп жүретін адам
Ескерту:
Тегі, Аты, Әкесінің аты - толық аты;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.
Қазақстан Республикасының
азаматтары болып табылатын
отбасы мүшелерінің олардың
өмірімен және тұрмысымен
танысу үшін курсанттар
қатарындағы жақын туыстарына
бару қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Курсантқа бару журналы
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жайда)
Жеке басты куәландыратын құжаттың нөмірі мен берілген күні
Келуші келген курсанттың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Біржолғы рұқсатнама берілген күні мен уақыты
Біржолғы рұқсатнаманы берген адам (кезекші)
Ескертпе:
Т.А.Ә.- тегі, аты, әкесінің аты

17. Не допускается вход в административное здание специального учебного заведения посетителей, имеющих признаки алкогольного, наркотического опьянения.
18. После входа в административное здание специального учебного заведения близкие родственники сопровождаются в комнату посетителей.
19. Передвижение посетителей в административном здании специального учебного заведения обеспечивается сопровождающим (ими).
20. Для ознакомления с жизнью и бытом курсанта, посетители могут проследовать в казарму, столовую, музей, аудитории и общую библиотеку.
21. Ответственность за нарушение посетителями пропускного режима и требований указанных Правил возлагается непосредственно на помощника начальника специального учебного заведения и сопровождающего (их).
Приложение 1
к Правилам посещения
членами семей, являющимися
гражданами Республики Казахстан,
своих близких родственников
из числа курсантов для
ознакомления с их
жизнью и бытом
Форма
Разовый пропуск
РҰҚСАТНАМА
Келушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)_______________________________
Келу күні және басталу уақыты_______________________________________
Курсантқа кім болып табылады_______________________________________
Курсанттың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)______________________________
Берілген уақыты____________________________________________________
Кезекшінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және қолы______________________
Примечание:
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты.
Приложение 2
к Правилам посещения
членами семей курсантов,
являющимися гражданами
Республики Казахстан, своих
близких родственников из числа
курсантов для ознакомления
с их жизнью и бытом
Форма
Начальнику специального учебного
заведения Министерства внутренних
дел Республики Казахстан звание,
Ф.И.О. (при его наличии)
от Ф.И.О. (при его наличии),
ИИН, номер сотового телефона
Заявление (письменно или электронно) посетителя о намерении посещения курсантов
Прошу Вас разрешить мне (указать степень родства) посетить курсанта___________________ для ознакомления с его жизнью и бытом.
Роспись, дата
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер.
Приложение 3
к Правилам посещения
членами семей курсантов,
являющимися гражданами
Республики Казахстан, своих
близких родственников из числа
курсантов для ознакомления
с их жизнью и бытом
"УТВЕРЖДЕН"
Начальник специального учебного
заведения Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
График посещения курсантов
Ф.И.О. (при его наличии) посетителя
Ф.И.О. (при его наличии) курсанта
Кем является курсанту (указать степень родства)
Дата и время посещения
Ф.И.О. (при его наличии) сопровождающего лица
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество.
Приложение 4
к Правилам посещения
членами семей курсантов,
являющимися гражданами
Республики Казахстан, своих
близких родственников из числа
курсантов Республики Казахстан
для ознакомления с их
жизнью и бытом
Форма
Журнал посещения курсантов
Ф.И.О. (при его наличии) посетителя
Номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность
Ф.И.О. (при его наличии) курсанта, к которому направляется посетитель
Дата и время выдачи разового пропуска
Выдал разовый пропуск
Примечание:
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество.