Маңғыстау облысы әкімдігінің 2005 жылғы 10 наурыздағы № 101 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 10/157 "Маңғыстау облысының әкімшілік аумағындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін бекіту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 67 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 3/25 бірлескен шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 4574-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Маңғыстау облысы әкімдігінің 2005 жылғы 10 наурыздағы № 101 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 10/157 "Маңғыстау облысының әкімшілік аумағындағы жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін бекіту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1898 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлерін белгілеу туралы";
1 тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Маңғыстау облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлері белгіленсін:".
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев

О внесении изменений в совместное постановление акимата Мангистауской области от 10 марта 2005 года № 101 и решение Мангистауского областного маслихата от 6 апреля 2005 года № 10/157 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков на территории административной границы Мангистауской области"
Совместное постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2023 года № 67 и решение Мангистауского областного маслихата от 26 мая 2023 года № 3/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 мая 2023 года № № 4574-12
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Мангистауской области от 10 марта 2005 года № 101 и решение Мангистауского областного маслихата от 6 апреля 2005 года № 10/157 "Об утверждении предельных (максимальных) размеров земельных участков на территории административной границы Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1898) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Мангистауской области";
первый абзац пункта 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Мангистауской области:".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев