"Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімінің 2023 жылғы 14 ақпандағы № 1-4 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 ақпанда № 1334-01 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1193 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге 5-қосымша:
мынадай мазмұндағы № 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 415 сайлау учаскесі
Бейрут қаласы, Қазақстан Республикасының Ливан Республикасындағы Елшілігі
№ 416 сайлау учаскесі
Стокгольм қаласы, Қазақстан Республикасының Швеция Корольдігіндегі Елшілігі
№ 417 сайлау учаскесі
Осло қаласы, Қазақстан Республикасының Норвегия Корольдігіндегі Елшілігі
№ 418 сайлау учаскесі
Ханой қаласы, Қазақстан Республикасының Вьетнам Социалистік Республикасындағы Елшілігі
№ 419 сайлау учаскесі
Кишинев қаласы, Қазақстан Республикасының Молдова Республикасындағы Елшілігі
№ 420 сайлау учаскесі
Лиссабон қаласы, Қазақстан Республикасының Португалия Республикасындағы Елшілігі
№ 421 сайлау учаскесі
Эль-Кувейт қаласы, Қазақстан Республикасының Кувейт Мемлекетіндегі Елшілігі
№ 422 сайлау учаскесі
Претория қаласы, Қазақстан Республикасының Оңтүстік Африка Республикасындағы Елшілігі
№ 423 сайлау учаскесі
Аддис-Абеба қаласы, Қазақстан Республикасының Эфиопия Федеративтік Демократиялық Республикасындағы Елшілігі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
"Келісілді"
Астана қаласының
қалалық сайлау
комиссиясы

О внесении дополнений в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Астане"
Решение акима города Астаны от 14 февраля 2023 года № 1-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 февраля 2023 года № 1334-01
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1193) следующие дополнения:
приложение 5 к указанному решению:
дополнить избирательными участками № 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423 следующего содержания:
"Избирательный участок № 415
город Бейрут, Посольство Республики Казахстан в Ливанской Республике
Избирательный участок № 416
город Стокгольм, Посольство Республики Казахстан в Королевстве Швеция
Избирательный участок № 417
город Осло, Посольство Республики Казахстан в Королевстве Норвегия
Избирательный участок № 418
город Ханой, Посольство Республики Казахстан в Социалистической Республике Вьетнам
Избирательный участок № 419
город Кишинев, Посольство Республики Казахстан в Республике Молдова
Избирательный участок № 420
город Лиссабон, Посольство Республики Казахстан в Португальской Республике
Избирательный участок № 421
город Эль-Кувейт, Посольство Республики Казахстан в Государстве Кувейт
Избирательный участок № 422
город Претория, Посольство Республики Казахстан в Южно-Африканской Республике
Избирательный участок № 423
город Аддис-Абеба, Посольство Республики Казахстан в Федеративной Демократической Республике Эфиопия".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
"Согласовано"
Городская избирательная
комиссия города Астаны