Ақмола облысы аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдауға тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № А-6/205 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 8578-03 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4 және 5-тармақтарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифі 1 (бір) километрге 9 (тоғыз) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е. Маржикпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облыстық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 30 мая 2023 года № А-6/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 мая 2023 года № 8578-03
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные межрайонные (междугородные внутриобластные) социально значимые перевозки пассажиров на территории Акмолинской области в размере 9 (девяти) тенге за 1 (один) километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е. Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Акмолинский областной маслихат