Ақмола облысы Бурабай ауданының Красный кордон ауылын қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 1 шілдедегі № А-7/265 және Ақмола облысы мәслихатының 2023 жылғы 1 шілдедегі № 8С-3-15 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдедегі № 8598-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы, "Ақмола облысы Бурабай ауданының Красный кордон ауылын қайта атау бойынша ұсыныс енгізу туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № а-8/282 бірлескен қаулысы мен Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 7С-26/4 шешімінің негізінде және Бурабай ауданының Красный кордон ауылы халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің Красный кордон ауылы Аққайың ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов

О переименовании села Красный кордон Бурабайского района Акмолинской области
Совместное постановление акимата Акмолинской области от 1 июля 2023 года № А-7/265 и решение Акмолинского областного маслихата от 1 июля 2023 года № 8С-3-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2023 года № 8598-03
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, совместного постановления акимата Бурабайского района от 8 августа 2022 года № а-8/282 и решения Бурабайского районного маслихата от 8 августа 2022 года № 7С-26/4 "О внесении предложения по переименованию села Красный кордон Бурабайского района Акмолинской области" и с учетом мнения населения села Красный кордон Бурабайского района, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Красный кордон Урумкайского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области в село Аққайың.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов