Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 7С-13-3 "Ақмола облысының ауылдық жеріне және кенттеріне, аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-7-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 желтоқсанда № 8669-03 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысының ауылдық жеріне және кенттеріне, аудандық және облыстық маңызы бар қалаларына жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 7С-13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25904 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Әлеуметтiк қолдау мынадай бір жолғы төлемнен тұрады:
1) Ақмола облысының облыстық маңызы бар қалаларына жұмысқа жіберілген қызметкерлерге 2 500 000 (екі миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде;
2) Ақмола облысының аудандық маңызы бар қалаларына, ауылдық жеріне және кенттеріне жұмысқа жіберілген қызметкерлерге 5 000 000 (бес миллион) теңге мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 21 декабря 2021 года № 7С-13-3 "Об определении порядка и размера оказания социальной поддержки медицинским и фармацевтическим работникам, направленным для работы в сельскую местность и поселки, города районного и областного значения Акмолинской области за счет бюджетных средств"
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 8С-7-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2023 года № 8669-03
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении порядка и размера оказания социальной поддержки медицинским и фармацевтическим работникам, направленным для работы в сельскую местность и поселки, города районного и областного значения Акмолинской области за счет бюджетных средств" от 21 декабря 2021 года № 7С-13-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25904) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Социальная поддержка состоит из единовременной выплаты:
1) в размере 2 500 000 (два миллиона пятьсот тысяч) тенге работникам, направленным для работы в города областного значения Акмолинской области;
2) в размере 5 000 000 (пять миллионов) тенге работникам, направленным для работы в города районного значения, сельскую местность и поселки Акмолинской области.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов