Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/6 "Көкшетау қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № С-26/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 8508 болып тіркелді
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көкшетау қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8277 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Көкшетау қаласында тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесінде:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № С-49/6 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 января 2023 года № С-26/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2023 года № 8508
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № С-49/6 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Кокшетау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8277) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в Перечне категорий получателей жилищных сертификатов в городе Кокшетау:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Лица с инвалидностью первой и второй групп.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского городского маслихата Р.Калишев