Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр селолық округі әкімінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 наурызда № 8527-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, 2018 жылғы 18 сәуірдегі Ақмола облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр ауылының көшелері:
Геологов көшесі Қаһармандар көшесіне;
Комсомольская көшесі Ұлан көшесіне;
Первомайская көшесі Қызғалдақ көшесіне;
Садовая көшесі Игілік көшесіне;
Строителей көшесі Ақсай көшесіне;
Урожайная көшесі Адырна көшесіне;
Целинная көшесі Нұрлы көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Красный Яр ауылдық округінің әкімі А.Тасқынбай

О переименовании улиц села Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области
Решение акима Красноярского сельского округа города Кокшетау Акмолинской области от 30 марта 2023 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 марта 2023 года № 8527-03
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области:
улицу Геологов на улицу Кахармандар;
улицу Комсомольская на улицу Улан;
улицу Первомайская на улицу Кызгалдак;
улицу Садовая на улицу Игилик;
улицу Строителей на улицу Аксай;
улицу Урожайная на улицу Адырна;
улицу Целинная на улицу Нурлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Красноярского сельского округа А.Тасқынбай