Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № С 8-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 қыркүйекте № 8618-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес Ақкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2023 года № С 8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 сентября 2023 года № 8618-03
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель сельских населенных пунктов Аккольского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Аккольского районного маслихата, согласно приложению 3 к настоящему решению.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ С 8-5 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ С 8-5 шешіміне
2-қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймак №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы
1
2
3
I
2,0

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 31 августа 2023 года
№ С 8-5
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Аккольского района
Приложение 2 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 31 августа 2023 года
№ С 8-5
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района
№ Зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов входящих в зону
1
2
3
I
2,0

№ С 8-5 шешіміне
3-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылған тізбесі
1. "Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5123 болып тіркелген) шешімі.
2. "Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 "Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № С 43-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7341 болып тіркелген) шешімі.
3. "Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 "Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 тамыздағы № С 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28980 болып тіркелген) шешімі.

№ С 8-5
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Аккольского районного маслихата
1. Решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района" от 12 ноября 2015 года № С 51-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5123).
2. Решение Аккольского районного маслихата "О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата от 12 ноября 2015 года № С 51-3 "Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района" от 22 августа 2019 года № С 43-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7341).
3. Решение Аккольского районного маслихата "О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № С 51-3 "Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района" от 1 августа 2022 года № С 23-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28980).