Бұланды ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 8С-3/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 8556-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 8С-9/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 8С-9/1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды ауданында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н. Сексенов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Буландынском районе
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2023 года № 8С-3/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2023 года № 8556-03. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2023 года № 8С-9/1
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2023 № 8С-9/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов в Буландынском районе в размере 1 (одного) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Буландынского районного маслихата Н. Сексенов