Есіл ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-2/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 8545-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 8С-9/4 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 15.09.2023 № 8С-9/4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл ауданында туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А. Адильбаева

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Есильском районе
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2023 года № 8С-2/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2023 года № 8545-03. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2023 года № 8С-9/4
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15.09.2023 № 8С-9/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7-1 Закона Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов в Есильском районе – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского районного маслихата А. Адильбаева