Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-2/4 "Есіл ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 8С-9/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 8621-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-2/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8545-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 14 апреля 2023 года № 8С-2/4 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Есильском районе"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2023 года № 8С-9/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2023 года № 8621-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Есильском районе" от 14 апреля 2023 года № 8С-2/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8545-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева