Ақмола облысы Жарқайың ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-3/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 8542-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қазандағы № 8С-12/2 шешімімен
Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 17.10.2023 № 8С-12/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Жарқайың ауданында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Альжанов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Жаркаинском районе Акмолинской области
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2023 года № 8С-3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2023 года № 8542-03. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2023 года № 8С-12/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2023 № 8С-12/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов в Жаркаинском районе Акмолинской области в размере 1 (одного) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А.Альжанов