Жақсы ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 8С-4-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 мамырда № 8553-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 8С-12-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8С-12-2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А. Бралина

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жаксынскому району
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2023 года № 8С-4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2023 года № 8553-03. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2023 года № 8С-12-2
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 19.10.2023 № 8С-12-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов по Жаксынскому району в размере 1 (одного) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А. Бралина