Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 7ВС-11-1 "Жақсы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 8С-8-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қыркүйекте № 8617-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 8С-28-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 31.07.2024 № 8С-28-2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 7ВС-11-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24537 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысы уәкілетті органмен Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 тіркелген) сәйкес есептеледі.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін аз қамтылған отбасы (азамат) (не нотариат куәландырылған сенімхат бойынша оның өкілі) "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) және/немесе "электрондық үкімет" веб-порталына жүгінуге құқылы.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 10 сентября 2021 года № 7ВС-11-1 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жаксынском районе"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2023 года № 8С-8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2023 года № 8617-03. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 31 июля 2024 года № 8С-28-2.
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 31.07.2024 № 8С-28-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жаксынском районе" от 10 сентября 2021 года № 7ВС-11-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24537) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом согласно приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 226 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Для назначения жилищной помощи малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель по нотариально заверенной доверенности) вправе обратиться в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) и/или на веб-портал "электронного правительства", согласно постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина