Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 8С-4-1 "Жақсы ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 8С-12-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 8635-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 8С-4-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8553-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 27 апреля 2023 года № 8С-4-1 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жаксынскому району"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2023 года № 8С-12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 октября 2023 года № 8635-03
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жаксынскому району" от 27 апреля 2023 года № 8С-4-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8553-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина