Зеренді ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/725 қаулысы және Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-92 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қантарда № 8683-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 43-1-бабының 2-1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 31, 37-баптарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Зеренді ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков
Зеренді аудандық мәслихатының төрағасы Р.Габдуллина
Бірлескен
Зеренді ауданы әкімдігінің

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Зерендинском районе
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № А-12/725 и решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 13-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2024 года № 8683-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Зерендинском районе согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков
Председатель Зерендинского районного маслихата Р.Габдуллина
Приложение
к совместному постановлению
акимата Зерендинского района

2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ А-12/725 қаулысына және
Зеренді аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 13-92 шешіміне
қосымша
Зеренді ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін

от 26 декабря 2023 года
№ А-12/725 и решению
Зерендинского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 13-92
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Зерендинском районе
Площадь сельскохозяйственных
угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства