Бурабай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 маусымдағы № 8С-4/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 маусымда № 8585-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-12/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 8С-12/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың төрағасы М.Нурпанова
Бурабай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 маусымдағы
№ 8С-4/1 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16 июня 2023 года № 8С-4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2023 года № 8585-03. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 8С-12/2
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25.12.2023 № 8С-12/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата
от 16 июня 2023 года
№ 8С-4/1
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя