Ақтөбе облысы бойынша 2023 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 96 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 8325 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2023 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері бекітілсін.

Об утверждении объемов субсидий на развитие семеноводства по Актюбинской области на 2023 год
Постановление акимата Актюбинской области от 11 апреля 2023 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 апреля 2023 года № 8325. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на развитие семеноводства по Актюбинской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.