2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 26 тамыздағы № 69 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 шілдеде № 8380 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 26 тамыздағы № 69 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24127 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:

О внесении изменения в решение областного маслихата от 26 августа 2021 года № 69 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах"
Решение Актюбинского областного маслихата от 5 июля 2023 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июля 2023 года № 8380
РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 26 августа 2021 года № 69 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24127) следующее изменение:

2021-2023 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасының
міндетін атқарушы
Н. Махамбетов
Ақтөбе облыстық мәслихатының
2023 жылғы 5 шілдедегі № 44
шешіміне қосымша
Ақтөбе облыстық мәслихатының
2021 жылғы 26 тамыздағы № 69
шешіміне қосымша

перечень социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2021-2023 годах изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя областного маслихата
Н. Махамбетов
Приложение к решению
Актюбинского областного
маслихата от 5 июля 2023 года
№ 44
Приложение к решению
Актюбинского областного
маслихата от 26 августа 2021
года № 69

146 872 891
170 478 950
Ескертпе:
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың" шығындарын бюджет есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығы
ММ – Мемлекеттік мекеме
АҚ – Акционерлік қоғамы
ШЖҚ МКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

146 872 891
170 478 950
Примечание:
Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" от 25 августа 2015 года № 883
ГУ – Государственное учреждение
АО – Акционерное общество
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью