Ақтөбе қаласы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 1 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 сәуірде № 8322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27439 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі М. Журебеков

О признании утратившим силу решения акима города Актобе от 5 апреля 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 4 апреля 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2023 года № 8322
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Актобе "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 5 апреля 2022 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27439).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Актобе после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе М. Журебеков