Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 маусымда № 8367 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 тамыздағы № 360 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-205 болып тіркелген);
2) "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 360 "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 6 маусымдағы № 175 шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының төрағасы А. Даржанова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 июня 2023 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2023 года № 8367
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата города Актобе:
1) решение от 28 августа 2018 года № 360 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-205);
2) решение от 6 июня 2022 года № 175 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 28 августа 2018 года № 360 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Актобе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Актобе А. Даржанова