Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 219 "Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 маусымдағы № 108 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 маусымда № 8366 болып тіркелді
Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Айтекебийского района от 14 октября 2019 года № 219 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 13 июня 2023 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июня 2023 года № 8366
Акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 219 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6413 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

1. Внести в постановление акимата Айтекебийского района от 14 октября 2019 года № 219 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6413) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, архитектуры, градостроительства и строительства" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Алдабергенов
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 13 маусымдағы
№ 108 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" қазандағы
№ 219 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Орналасқан жері
1(бір) шаршы метр үшін айына төлем мөлшері, теңге, тиын
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И. о. акима района А. Алдабергенов
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
от 13 июня 2023 года № 108
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
за № 219 от "14" октября 2019 года
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района
Расположение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр, тенге, тиын
1