Әйтеке би ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктеріне қарай айқындау туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 112 қаулысы және Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 60 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 шілдеде № 8376 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 43-1-бабының 2-1-тармағына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы бірлескен қаулы және шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Әйтеке би ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства, в зависимости от местных условий и особенностей по Айтекебийскому району
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 26 июня 2023 года № 112 и решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2023 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2023 года № 8376
В соответствии со статьями 7, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Айтекебийского района РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в зависимости от местных условий и особенностей по Айтекебийскому району согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел сельского хозяйства и земельных отношений Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Айтекебийского района.