Алға ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 сәуірде № 8330 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 27.10.2023 № 74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға ауданында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемесі 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда - болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Алгинскому району
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2023 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2023 года № 8330. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 27 октября 2023 года № 74
Сноска. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 27.10.2023 № 74 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставку туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Алгинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов